Uncategorized

Spodnie – styl włoski

Następnym bardzo ważnym elementem stylu włoskiego są spodnie. Na ulicach Neapolu, będącego kolebką krawiectwa, spotkać można zwłaszcza białe chinosy, o rozpoznawalnej długości przed kostkę. Włoscy mężczyźni wyjątkowo cenią zwężane nogawki. Podkreślają mocne strony sylwetki, nie lekceważąc wygody i przewiewności. Właśnie taka długość to najświeższy trend nadchodzącego sezonu! Idąc w ślad za ulicznymi stylizacjami z Włoch panowie zaczynają przekonywać się do krótszych spodni np. w super modną kratkę. Panowie niezwykle często wybierają białe spodnie, które wzbogacają ich stylizacje w lekkość i świeżość. Włoska moda od lat przekonuje, że białe, wytworne materiały luksusowy look.
We włoskiej modzie formalnej pierwsze skrzypce grają zestawy z kamizelkami. Panowie wybierają odważne kolory garniturów oraz dodatków. Nie bez znaczenia pozostaje dorobek włoskich wizjonerów mody, którzy od lat odznaczają się bogatymi, kolorowymi printami. To dzięki nim, cechą rozpoznawczą mody włoskiej są jaskrawe, bogate akcenty
W sezonie letnim widać wzmożone zainteresowanie stylem włoskim w modzie męskiej. Królują błękitne oraz białe lniane koszule. Stylizacje, które przywodzą na myśl wakacyjne wspomnienia stworzyć można dzięki ofercie marki Lavard. W jej asortymencie znajdziemy m.in. rozmaite kroje spodni męskich. Panów z pewnością zachwycą naturalne tkaniny, które zagwarantują najwyższy komfort podczas letnich przyjęć. Wszystkich wiernych i nowych fanów stylu włoskiego zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami marki Lavard.